ultrakrew
26.05.2023

Oddaj krew i wylosuj koszulkę Ultrakrwi

Podobnie jak w zeszłym roku, zapraszamy Was do nadsyłania swoich zdjęć z donacji. Do wylosowania mamy 200 koszulek technicznych Ultrakrwi. Po 100 sztuk dla każdej płci

Zasady:

1. Zrób sobie zdjęcie podczas oddawania krwi lub jej składników na nasze hasło ULTRAKREW z kartką z napisem #ultrakrew lub naszym plakatem. UWAGA!: W tym roku nie przyjmujemy zdjęć samej książeczki. Wyjątek stanowią osoby, które były na donacji 2 i 3 grudnia.

2. Umieść swoje zdjęcie w komentarzu pod tym postem na profilu Ultrakrwi i odpowiedz na proste pytanie: Którą w tym roku mamy zimową edycję Ultrakrwi?
Jeśli dbasz o swoją prywatność i nie chcesz publicznie pokazywać swojego wizerunku to prześlij je nam w wiadomości prywatnej. W komentarzu umieść zdjęcie z książeczki i odpowiedz na pytanie. Odpowiedź na to pytanie jest konieczna ze względów prawnych.

3. ? Pamiętaj o podaniu rozmiaru koszulki np. M damska.
Losowanie i ogłoszenie wyników nastąpi 1 lutego 2020.
W losowaniu wezmą udział jedynie komentarze pod naszym tym postem na Facebooku.
Krew lub jej składniki na hasło ULTRAKREW możecie oddawać we wszystkich centrach, stacjach terenowych, akcjach mobilnych placówek RCKIK i WCKIK w kraju.
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa W WarszawieRCKiK w GdańskuRCKiK im. Jana Pawła II w SłupskuRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we WrocławiuRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej GórzeRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa KielceRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w BydgoszczyRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w BiałymstokuRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w KaliszuRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa KatowiceRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w LublinieRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzii, RCKiK OlsztynRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w OpoluRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w RaciborzuRCKiK im. dr Konrada Vietha w RadomiuRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w PoznaniuRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w SzczecinieRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w WałbrzychuRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie OFCWCKiK Terenowa Stacja w GdańskuWCKiK Terenowa Stacja w SzczecinieWojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w BydgoszczyWojskowe Centrum Krwiodawstwa i KrwiolecznictwaRCKK w Rzeszowie